En İyi ve Ateşli Anal Seks Pozisyonları

En İyi ve Ateşli Anal Seks Pozisyonları

5535 görüntülenme

Cinsellik söz konusu olduğunda, deneyebileceğiniz sayısız pozisyon var. Monotonluktan kaçınarak her zaman seksi eğlenceli ve heyecanlı hale getirebilirsiniz. Cinsel pozisyonlar hakkındaki en özet kitap Hindu el kitabı, Kama Sutra'dır. Size bazı basit pozisyonlar ve ayrıca daha akrobatik ve deneyimli aşıklar için uygun olanları göstereceğiz. Geleneksel yollarla seks yapmanın yanı sıra, daha yaratıcı ve erotik bir deneyim yaratmak için diğer daha yaratıcı pozisyonlar kullanılabilir.

Geleneksel köpek stili

Köpek stili bu pozisyon için en yaygın kullanılan isimdir. Ancak vahşi öfke, Kama Sutra seks el kitabında verilen addır. Bu pozisyon için, erkek arkadan nüfuz ederken kadın yerde dört ayak üzerinde durur. Kadın dengede bırakılmaması ve penetrasyon yoğunluğunu kolaylaştırması için yerdeki elleri tarafından desteklenmelidir.

Misyoner Pozisyonu

Misyoner pozisyonu mükemmel bir klasik seks hareketi ise, köpek tarzı arkadan vajinal penetrasyon içindir. Bu cinsiyet pozisyonunun birçok avantajı var:

Her iki taraf için de çok heyecan verici, çünkü belli bir miktarda teslim ve egemenlik içeriyor. Her iki bölüm de hoş buluyor çünkü adam kıza girerken göğüslerini ve anüsünü uyararak muhteşem bir orgazm oluşmasına neden olabilir.

Her ikisi için de çok heyecan verici ve zor seks ve şaplak atma ile biraz çeşitlendirmenin ve oynamanın iyi bir yoludur.

Normal veya küçük penisi olan erkekler için mükemmeldir. Ancak dikkatli olun çünkü çok büyük penisler için önerilmez.

Ters Cowgirl

Bu itaatkar pozisyonun birkaç çeşidi vardır. Genel olarak, adam üstüne otururken ondan uzak dururken düz bir yüzeye uzanır. Bacakları 90 derece açıyla bükülürken, hızını ayarlayabilir ve onun için en zevkli şekilde hareket edebilir.

Pozisyonu kadının erkeğin testislerini uyarması için mükemmel, elleri dokunmadan ve eşinin vücudunun tadını çıkarmakta özgür. Diğer bir varyasyon, her iki ortağın oturabileceği ve ayaklarını yere dayayabileceği bir sandalye veya yüzey kullanmaktır. Sırtı erkeğe ve ayakları desteklenerek oturması gerekir, böylece herhangi bir sorun olmadan temposunu kontrol edebilir. Elleri vücutlarının diğer bölümlerini uyarmakta serbesttir ve fiziksel olarak birbirine yakınlar, öpüşüp birbirlerine fısıldayabilirler. Dahası, göz teması kurmanın zorluğu daha da heyecanlı kılar, yeni hissetmeyi seven çiftler için mükemmeldir.

Libido

Bu daha önce bahsettiğimiz cinsel durumun bir çeşididir. Adamın başında oturan, uzağa bakan ve dizlerini yere koymak yerine kadınlarını yarı yarıya dik bir pozisyonda uzatmaktan ibarettir. Bu şekilde ayak tabanları ile yere yaslanabilir ve hızını kontrol etmek için pelvisini hareket ettirebilir. Dengeyi korumak zor olabilir, bu yüzden kadının vücudunu hafifçe geriye çekerken adamın kollarına yaslanmasını öneriyoruz. Erkeğin elleri dişinin erojen bölgelerini okşuyor olmalıdır.

Sürpriz / Eyfel Kulesi

Arkadan bu seks pozisyonu daha vahşi ve erotik olan seksten zevk almak için mükemmeldir. Bazı insanlar buna sürpriz diyor, bazıları ise Eyfel Kulesi olarak adlandırıyor. Kadının esnekliğini gösterebileceği basit bir pozisyon. İşin püf noktası, adam arkadan nüfuz ederken, istediği kadar bacaklarıyla olabildiğince kıvrılıyor. Bu pozda, vücudunu uyarmak için elleri serbest olmalıdır.

Sürpriz ideal bir pozisyondur, çünkü derin penetrasyon sunar ve anal seksten zevk alan çiftler için mükemmel olan anal stimülasyona izin verir. Değişime ihtiyaç duyduğunuzu hissettiğiniz ve klasik köpek stili geride bırakmak istediğinizde ilginç bir seçenek. Bu pozisyonu, kadın gövdesini bir koltuk, veya ekstra bir rahatlık için masa üzerine otururken yapın.

İpucu: Kadın bacağını biraz kaldırabilir, böylece daha derin penetrasyonu arttırmak için bir ayakla ayak uçlarında durur.

Yel Değirmeni

Yel Değirmeni, seks sanatında ileri teknik gerektiren biraz daha karmaşık bir konumdur. Kadın başka bir yöne bakacak ve penisini onun içine sokarken, kadın düz bir yüzeye uzanmalı ve bacaklarını açmalıdır. Önce kadın katlanmış bir bacağını kaldırır, sonra diğerini değiştirir ve her birini eşinin alt sırtına kısa sürede dinlendirir. Yel değirmeni yelkenlerini sürerken bir bisiklet egzersizi gibi bir pedal çevirme hareketi yaratması gerekiyor. Dengeyi korumak ve böylece fazla yorulmaması için bacaklarını adamın sırtına dayanarak hızlandırabilir. Arkasını kaldırarak, yorulmadan nüfuz etmeyi kolaylaştırabilir.

El arabası

Bu pozisyon, kadın oldukça esnek olduğu ve erkeğin bir miktar kol kuvveti olduğu sürece yapmak kolaydır, çünkü onu kollarının yardımıyla havada tutacak. Bu pozisyonda seks yapabilmek için kadının arka tarafı köpek stili gibi adama bakacak şekilde yerleştirilmesi gerekir. Hafifçe bükülmüş dizleri ile ayakta durur ve omuz genişliğini birbirinden ayırır. Bacaklarını yukarı kaldırması için kadına yatağın kenarına ya da başka bir düz yüzeye koymasını tavsiye ederiz. Bu pozisyondaki penetrasyon çok derin ve zevk son derece yoğundur.

Bir önceki yazımız olan Aile Planlaması Nedir Doğum Kontrol Yöntemleri Nelerdir? başlıklı makalemizde, Doğum Kontrol Yöntemleri, Aile Planlaması Nedir & Doğum Kontrol ve Aile Planlaması başlıklı konulara yer verilmiştir.

0 Yorum

İlginizi Çekebilir