Eşiniz Oral Seks Yaparken Kafanızdan Geçen 20 Şey

Eşiniz Oral Seks Yaparken Kafanızdan Geçen 20 Şey

694 görüntülenme

Partneriniz size oral seks yapmadan önce eminiz ki kafanızdan bütün bu sorular ve konular geçiyor. Çünkü asıl zevk başlayana kadar herkes kafasında bambaşka şeyler düşünüyor. Oral seks sırasında kafanızdan geçen şeyleri kısaca aşağıda listeledik. Bu 20 maddeyi düşünmeyen varsa yorum bölümümüzden bizlerle paylaşabilir.

1. Açıkçası her şey önceki oyunla başlar. Uzun ve ateşli bir öpücük seansı ile biraz zevk almaya başlıyorsun Ve muhtemelen aklından şu geçiyor: "Bunun başka bir şeyle sonuçlanacağını düşünüyorum."

2. Yavaşça eşiniz iç çamaşırınızı çıkarmak için ellerini indirmeye başlar ve kendinizle yaptığınız büyük sohbet burada başlar. (Aşağıdakiler 5 dakikadan daha kısa sürede gerçekleşir)

3. Yavaşça vücudunuzu hareket ettirdiğinizde düşündüğünüz ilk şey, "oraya" gelene kadar: "O zaman ağzını oraya koyacaksın, penisini değil... tamam ujuuu . Sakin ol ve nefes al. "

4. O rahatsız olduğunuz an gelir çünkü "güzel küçük çiçeğinizin" prezentabl ve iyi depilasyon olup olmadığını bilmiyorsunuzdur. Ama artık hiçbir şey yapamazsın.

5. Ve kafandan geçen tek şey: "Lütfen normalden daha uzun bir kıl bulma."

6. Partneriniz başlıyor, ama şimdi siz tadın onu rahatsız etmemesi için dua ediyorsunuz.

7. Ama zevk almaya devam edersiniz ve azar azar sinirlerinizi geride bırakmaya başlarsınız.

8. Partneriniz diliyle farklı teknikler deniyor ve sanki oral seks sizin için tamamen yeni bir şeymiş gibi davranıyorsunuz.

9. Gözlerinizi döndürmemeyi ve kapatmamayı tercih edersiniz, çünkü önünüzdeki sahnenin sizi çok gergin hale getireceğini bilirsiniz. Yani konsantre olmaya karar verdiniz...

10. Fakat bir saniyeden sonra eşinizin orada yaptığı her şeyle bir kurt gibi hareket etmeye başlarsınız.

11. Ve heyecan tamamen bütün bedeninizi sarar.

12. Böylece seksi rolüne anında girip emir vermeye başlıyorsunuz: "Soldan biraz daha fazlası. Eh. Takip et.

13. Yüzünü bitirdiğinde ve yaptığında, hissettiğiniz tek şey rahatlamadır çünkü biliyorsunuzdur. Sonunda mutlusunuz.

14. Ama vajinanızdan ağzınızı çıkardığınızda, tüm düşündüğünüz: Lütfen beni öpmesin. Size yalvarıyorum!" Ve kendi vajinal sıvılarınızı tadabileceğiniz bir şeyden kaçınmak istersiniz.

15. Başka seçenek yok ve o kadar! Bir öpücük ver!

16. Ama şaşırtıcı olarak, kafanızda o iğrenç andan şu geçiyor: "Ohhh . Bu onun bildiği şeydir. Bence o kadar da kötü değil.

17. Ve bir rahatlama hissi sizi hızla işgal eder.

19. Her şeyin yolunda gitmesini sağlamaya çalışırsınız...

20. Sonunda istediğiniz kadar oral seks yapmaya hazırsınız.

Aslında size çok iğrenç gibi görünen bu şey bir anda zevk veren bir hale gelir ve sizde partnerinize büyük bir zevk içinde oral seks yapmaya başlarsınız. Cinselliğin Ne kadar muhteşem olduğunu düşünüp partnerinize oral seks yapmaya devam edin.

Bir önceki yazımız olan Yataktaki Performansın Prezervatifle Herhangi Bir İlgisi Var Mı? başlıklı makalemizde, Yataktaki Performansı Arttırmak & Cinsel Performansın Prezervatif ile ilgisi başlıklı konulara yer verilmiştir.

0 Yorum

İlginizi Çekebilir