İnanmayı Bırakmanız Gereken 6 Cinsel Endişe

İnanmayı Bırakmanız Gereken 6 Cinsel Endişe

513 görüntülenme

Cinsellik hakkında konuşulan ve Hayatınız boyunca dolaşan birçok şehir efsanesi var. Hatta insanlar bu şehir efsaneleri yüzünden Artık uzmanlara gitmek yerine bunları inanmayı tercih eder hale geldi. Ama kesinlikle çok yanlış yapıyorsunuz çünkü bunlar adı üstünde sadece efsane.

İşte insanları cinsellikten korkutan ve adeta korkulu rüyası haline gelen 6 şehir efsanesi;

Gençken daha iyi

Cinselliğin gençken daha iyi yaşandığı ve insanların yaşlandıktan sonra tatmin olmaz hale geldiği bir şehir efsanesidir ve kesinlikle yanlıştır. Yıllar geçtikçe, bu cinsel eylemde daha fazla deneyime sahip olursunuz, böylece vücudunuz ve eşiniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olursunuz.

Kadın Sadece İlişki ile Orgazm Olur

Sürekli filmlerde izlediğimiz o şey Kesinlikle doğru değil. Kadınların sadece cinsel ilişki sırasında orgazm olduğu dayatması kesinlikle yanlış. Aslında doğru olan penetrasyon sırasında orgazm ulaşabilen çok az sayıda kadın olduğu için kadının klitorisin uyarılmasıyla orgazm olduğu gerçeğidir.

Erkekler sadece boşalırken keyif alırlar

Bugün çok kişinin inandığı başka bir şehir efsanesidir. Genellikle erkeklerin sadece boş aldıkları ve orgazma ulaştıkları sırada zevk aldığı söylenir. Ancak erkekler boşalmanın ve orgazmın ayrı ayrı şeyler olduğunu cinsel ilişkisinin her aşamasında zevk aldıklarını iyi bilirler.

Boyut önemlidir

Bu Türkiye'de de dünyada da en çok konuşulan konulardan biridir. Cinsel ilişki sırasında Aslında penis boyunun kesinlikle bir önemi yoktur. Yani büyük penis ya da küçük penis arasında cinsel ilişki sırasında herhangi bir fark yok. Önemli olan cinsel ilişki sırasında penisi doğru kullanmak.

Seks yaparken acı çeken kadınlar

Başka bir efsane ise kadınların seks yaparken acı çektiğidir. Gerçekte bu sadece yüzde onluk kadın kesimi için geçerli bir durumdur. Fakat yapılan son araştırmalarda bu sayının daha çok yükseldiği ve kadınların en az %30 unun boşalma sırasında biraz rahatsızlık duyduğu ortaya çıkmıştır.

Erkekler boşalmayı kontrol edebilir

Gerçekten çok zor bir şey. Evet terapi ve meditasyon uyku uygulamaları ya da ilaç kullanarak bu durum geçerli olabilir Ama birçok erkek bu durumu başaramaz. Erkekler genellikle orgazmını kontrol edebileceklerini söylerler fakat işin aslı öyle değildir.

Eğer şu anda erkekler ya da kadınlar bu yazıyı okuyorsan Bu okuduklarınız tamamen inanmayı bırakmanız gereken cinsel mintlerdir. Eğer yatakta bir kadınla ya da bir erkekle zaman geçiriyorsanız tamamen kendiniz olmalı ve sadece zevk almayı odaklanmalısınız. Eğer gerçekten zevk alırsınız yukarıda sayılan cinsel efsanelerinin hiçbir önemi kalmayacaktır. Bu güzeller güzeli zevki tamamen kendiniz yaşayabilir ve tadını çıkarabilirsiniz.

O halde Artık bu şehir efsanelerine inanmayın bir kenara bırakın ve sadece zevk almaya bakın. Hayat gerçekten çok kısa ve kesinlikle cinsellik olmadan tadı çıkmıyor.

Bir önceki yazımız olan Eşiniz Oral Seks Yaparken Kafanızdan Geçen 20 Şey başlıklı makalemizde, Oral Seks Yaparken Kafanızdan Geçenler, Daha iyi bir oral seks & oral seksin etkisi nasıl artar başlıklı konulara yer verilmiştir.

0 Yorum

İlginizi Çekebilir