Prezervatif Kullanmanın En Doğru Yolu Nedir?

Prezervatif Kullanmanın En Doğru Yolu Nedir?

374 görüntülenme

Seks sırasında birçok erkek prezervatif kullanmadan hoşlanmıyor. Çünkü erkeklere göre Prezervatif kullanmak rahat bir durum değil ve orgazm sırasında daha az boşalmaktan korkuyorlar. Fakat erkekler Aslında prezervatifin doğru kullanım yolunu bilmiyor. Prezervatif için sadece bir seks oyuncağı ya da kadınları etkili bir şekilde gebelikten koruyan bir ürün demek doğru değil. Prezervatifler aynı zamanda hem erkeğe hem de kadına farklı farklı cinsel haz veren güçlü ürünler. Peki, prezervatif kullanmanın en doğru yolu nedir? Prezervatif kullanırken uygulayabileceğiniz farklı yöntemler var mı? Bugün sizlere prezervatif kullanmanın en doğru yollarını anlatıyoruz. İşte prezervatif kullanırken zevk aldığınızı arttıracak bir kaç püf noktası...

PREZERVATİFİN PERFORMANSI ÖNEMLİ

İlk olarak dikkat etmeniz gereken şey prezervatif seçimi. Nasıl ve ne zaman kullanacağınızdan çok doğru Prezervatifi seçip seçmediğiniz dan Emin olmanız gerekiyor. Bildiğiniz üzere çok fazla prezervatif seçeneği var ve bunlar arasından doğru olana karar vermek tamamen sizin istediğiniz zevkle alakalı. Özellikle son dönemlerde piyasaya çıkan yok gibi olan prezervatifleri tercih ederseniz sanki prezervatif kullanmıyormuşçasına zevk alabilirsiniz.

PREZERVATİF NE ZAMAN TAKILMALI?

Prezervatifin performansından en iyi şekilde yararlanmak için nasıl ve ne zaman kullanmanız gerektiğini bilmeniz de gerekiyor. Prezervatifi en doğru şekilde satmak için penis başından dibe doğru takmayı denemelisiniz. Prezervatifi takmanın en doğru zamanı ise tam boşalması üzere olduğunuz an değil penisi sertleşir sertleşmez takmaktır. Ayrıca prezervatifi tam boşalma anında yakın takarsanız bu gebelikten korunma etkisini sekteye uğratır. Aynı zamanda Prezervatifi geç satmak Sizi başka AIDS olmak üzere cinsel yolla bulaşan diğer hastalıklara karşı da korumaz. Bundan dolayı daha fazla zevk alacağınıza düşünerek prezervatifi takmayı geciktirmeyin. İlişkiye başlamadan önce penisinize sertleşir sertleşmez Prezervatifi kullanmaya başlayın. Başta da belirttiğimiz gibi zevk durumunu kendinize uygun bir prezervatif seçerek ayarlayabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde piyasaya çıkan prezervatiflere göz atmanızı öneririz. Aralarında tırtıklı, daha kaygan, yok gibi ya da kokulu seçenekler bulacaksınız. Bu ürünler tamamen sizin zevkiniz düşünülerek üretilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Seks Amaçlı İlişkinin Yap Ve Yapmaları başlıklı makalemizde, Seks Sırasında Yapılmayacak Şeyler, Daha Zevkli Bir Seks İçin & Sekste Yapmanız Gerekenler başlıklı konulara yer verilmiştir.

0 Yorum

İlginizi Çekebilir