Romantik Masaj Nasıl Yapılır?

Romantik Masaj Nasıl Yapılır?

521 görüntülenme

Romantik masajlar, ortalama masajdan daha samimi ve şehvetlidir ve sahneyi gerçekten özel, rahatlatıcı ve tamamen çift odaklı bir zaman geçirecek şekilde ayarlayabilir. Romantik bir masaj yaparken ambiyans çok önemlidir, çünkü temel masaj bilgisine ve denemeye isteklidir. Sevgiyle olan ilişkinizi, düzenli bir masajı romantik bir masaja dönüştüren, burada sunulan önerilerle temas ederek geliştirin.

Sahne Ayarlamak

Romantik Masaj Nasıl Yapılır? Inner Photo: 1

Odanın temiz, düzenli ve misafirperver olmasını sağlayın. Yatağı yapın, gerekirse perdeleri kapatın ve elektronik cihazlar, kağıt yığınları veya telefonunuz gibi dikkat dağıtıcı şeyleri kaldırın.

Yatağa Bir Havlu Koyun

Alternatif olarak, eğer geniş bir zemin alanınız varsa, havluyu yere koymayı düşünün. Seçilen yüzey sağlam ancak rahat olmalıdır.

Eski püskü bir havlu olmadığından emin olun; Büyük, yumuşak ve yumuşak bir banyo havlusu seçin. Bu rahatlık ve romantizm için mükemmel olmalıdır.

Renkli havlularınız varsa, bunlar sadece düz beyazdan daha iyi olabilir. Renk seçimi, oluşturmak istediğiniz izlenime bağlı olacaktır ve eşleşen bir tema oluşturmak istiyorsanız, renkler muhtemelen idealdir.

Masaj sırasında eşinizin üzerinde durması için ilave havlu veya örtü hazır bulundurun. Eşinizin vücudunu açığa çıkarmak için yeterince sıcak olmadığı sürece, vücudun masaj yapılmayan kısımlarında sıcaklık için küçük bir örtü genellikle takdir edilir.

Odadaki Sıcaklığın Rahat Olduğundan Emin Olun

İkinizin de soğukta titreyip, masajın bitmesini dilemesini istemiyorsunuz! Masaj partnerinizin süper konforlu ve derin rahat olmasını istersiniz; Aynı şey senin için de geçerli!

Çalınacak Müziği Seçin

Romantik Masaj Nasıl Yapılır? Inner Photo: 2

Dinlerken seksi ve dinlendirici bir müzik seçin. Müzik, romantizm için ruh halini belirlemenin büyük bir parçası olacak, bu nedenle çok fazla sarsıcı, gürültülü veya enerjik şeylerden kaçının. Müziği eski bir köşede ayarlayın ve masaj boyunca nazikçe çalmasını sağlayın.

Masaj sırasında kalkıp değiştirmek zorunda kalmayacağınız kadar müzik olduğundan emin olun.

Atmosfer İçin Mumlar Ekleyin

Romantik Masaj Nasıl Yapılır? Inner Photo: 3

Romantik bir masaj asla mumlarla dolu bir oda olmadan tamamlanmaz. Baştan çıkarıcı bir parıltı oluşturmak için odaya mümkün olduğunca çok mum yerleştirerek stratejik olarak yerleştirin. Maksimum etki için renkli veya kokulu mumları seçin.

Çay ışıklı mumlar bir kapta oldukları için iyi bir seçimdir ve balmumu damlaması hakkında daha az endişelenirsiniz.

Mumların yanı sıra kokusuz mumlar kullanmayı ve elektrikli bir yağ yakıcısını tercih edebilirsiniz.

Mumlar yanarken daima katılımda olun. Ayrıca, eşinizle birlikte nerede oturabileceğiniz, oturabileceğiniz, yuvarlanabileceğinizi veya her neyse, mumları potansiyel olarak sona erebilecek herhangi bir yerden uzak tutabileceğiniz yerleri düşünün.

Mumları sevmiyorsanız, aynı ışık efektini vermek için odaya peri ışıkları bile asabilirsiniz.

Eşinizin Kaslarına Derinlemesine Ovalamak Ve Masaj Yapmak İçin Kokulu Bir Yağ Seçin

Romantik Masaj Nasıl Yapılır? Inner Photo: 4

Oluşturmak istediğiniz enerjiyi veya atmosferi yansıtan bir masaj yağı seçin. Etkileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için farklı yağ kokularını ve özelliklerini okuyun. Her zaman yeterli masaj yağından daha fazlasına sahip olun; ne kadar çok sahipseniz, masaj o kadar şehvetli olur.

Esansiyel yağların çoğu cilt üzerine yerleştirilmeden önce bir "taşıyıcı yağda" seyreltilmelidir. Uygun yağlar arasında tatlı badem yağı, zeytin yağı, ılık hindistancevizi yağı, kuşburnu yağı, üzüm çekirdeği yağı, avokado yağı, jojoba yağı vb.

Asla doğrudan vücudun üzerine masaj yağı dökmeyin; Soğuk çarpmasına neden olur. Önce ellerinize dökün, ısıtmak için kendi vücut ısınıza dayanarak.

Romantik masajlarda sıklıkla kullanılan yağlar şunlardır: [1]

  • Lavanta yağı - rahatlamak için
  • Ylang ylang yağı - iddia edilen bir afrodizyak
  • Paçuli yağı - dünyevi, miskli, odaklanmaya yardımcı olur
  • Yasemin yağı - başka bir afrodizyak iddia
  • Sandal yağı - daha iyi libido için
  • Kakule yağı - samimiyeti artırır
  • Ardıç yağı - kendini güvence altına alıyor
  • Zencefil yağı - baharatlı ve sıcak, aynı romantizminiz gibi
  • Gül yağı - romantizm için.

Kendinizi Hazırlayın

Tırnaklarınızın kısa olduğundan emin olun ve masajdan önce tüm takıları çıkarın. Rahat kıyafetler giyin ve saçınız uzuyorsa, tekrar çekip çıkarın. Ellerinizi masajdan önce ve sonra yıkayın. Ayrıca, ellerinizi eşinizin vücuduna uygulamadan önce ellerinizi ısıtmaya dikkat edin.

Masör olarak masaj yapmadan önce tamamen rahatlayın. Tüm dikkatinizi, odaklamanızı ve bakımınızı gerektirir; Gergin bir masör veya masöz romantik bir his uyandırmayacak! Bazı derin nefesler alın ve oturmaya başlayın ve başlamadan önce zihninizi temizlemek için rahatlayın.

Masajı alan kişi, romantik masajdan 2 saat önce ağır bir yemek yemekten kaçınmalıdır; Ayrıca masajdan 6 saat önce ve sonra alkolden kaçınmak en iyisidir.

Eşiniz üzerinde denemeden önce kendinize masaj tekniklerini denemek genellikle iyi bir fikirdir. Bu sayede tekniğin nasıl hissettiğini, rahat olup olmadığını ve eşinize masaj yaparken uygun ayarları yapabileceğinizi anlayacaksınız.

Masaj sırasında kendi duruşunuzu unutmayın. Eğer zayıf bir duruş ya da rahatsız edici bir pozisyondan acı çekiyorsanız romantik kalmayacak.

Her ikinize de masaj için çıplak kalmayı planlıyorsanız, odanın yeterince sıcak olduğundan emin olun veya romantik kıvılcımların titreyerek uyumunu tehlikeye atarsınız.

Bir önceki yazımız olan Seks Fantezisi Olarak Kremşanti Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde, Yatak Fantezileri, Kremşanti ile Sevişmek & Yatakta Kremşanti Kullanmak başlıklı konulara yer verilmiştir.

0 Yorum

İlginizi Çekebilir