Seks Amaçlı İlişkinin Yap Ve Yapmaları

Seks Amaçlı İlişkinin Yap Ve Yapmaları

347 görüntülenme

Duygusal ilişki yaşamak yerine bir gecenin sonunda seks için ilişki yaşamak istiyorsanız mutlaka iki kişinin de eğlenmesi gerektiğini unutmayın. Böyle bir ilişkiye adım atmadan önce mutlaka karşınızdakinin de sizin kadar Bu ilişkiden evleneceğinden emin olun.

Güzel bir ilişki yaşamak Belki de bir yuva kurmak ilk başta harika bir seçenek gibi görünebilir. Ama insanlar bazen o alanda olmuyor ya da enerjisini başka yere harcamak istiyor. Mesela Bir gece eğlencesi sırasında sadece seks ilişkisi yaşamak isteyebilirsiniz. Elbette bir seks ilişkisi Yaşamak için bir bağlayıcılığı gerek yok. Ama biraz düşünerek bunu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. İşte gecenin sonu seksle bitecek ilişkilerde dikkat etmeniz gerekenler;

Kendinizi Koruyun

Tanıştığınız her yeri cinsel ilişki partneri beraberinde yeni riskler getirir. Bu nedenle ilk kez birlikte olacağımız temizliğinden Emin olmadığınız kişilerle birlikte olurken hem sağlık için hem de bir bebek beklemek için Mutlaka prezervatif kullanım. Aynı zamanda Oral seksin de cinsel yolla bulaşan enfeksiyon riski taşıdığını unutmayın.

Bakın ve Öğrenin

Cinsel organın bulunduğu bölgede yara iltihap ve ilişki sırasında acı gibi diğer cinsel yolla bulaşan hastalık risklerini mutlaka kontrol edin. Sadece prezervatif kullanımı sizi bu hastalıklara karşı korumaz bu nedenle vücudunuzu kullanmadan önce mutlaka aklınızı kullanın eğer şüpheniz varsa sakın yapmayın.

Düzenli Olarak Test Olun

Birçok cinsel yolla bulaşan hastalığın semptomu bulunmaz. Bu nedenle ara sıra test yaptırın ki enfeksiyon taşımadığınızdan emin olun.

Duygusal bir Prezervatif Takın

Eğer cinsel ilişki sırasında kendinize olan güveninizi arttırmak ya da Sevilmiş olmak için bu ilişki yaşamak istiyorsanız asla sıradan ilişkilerle tatmin olamazsınız. Zaten kendinize orgazma ulaştırmak için herhangi bir şeye ihtiyacınız yok. Sadece seks amaçlı cinsel ilişki yaşayacaksınız bunu Sizi üzmeyeceği durumlarda yapın.

Adınızı Koruyun

Eğer sadece cinsellik için bir ilişki yaşamayı tercih ediyorsanız Bazı insanlar bunun için sizi yargılar. Bu nedenle Hayat tarzınızı birilerine anlatırken iki defa düşünün. Ama arkadaşlarınız sizin bu tür davranışlarınızdan endişelendiğini söylüyorsa onları dinlemeyi de ihmal etmeyin.

Güvende Olun

Eve bir yabancı ile gitmenin riskleri olduğunu da unutmayın. Mutlaka dereye ve kiminle gittiğinizde ne zaman döneceğimizi bir arkadaşınıza haber verin ve yabancılara asla evinize davet etmeyin. Başınıza gelebilecek en basit şey sabah kalktığımızda telefonunuzun ve paranızın olmaması olabilir ya da daha kötüsü.

Dürüst olun

Sırf birini yatağa atmak için ona yalan söylemek hiç Adil değil. Bu nedenle mutlaka karşımızdaki insana karşı dürüst olun.

Bir önceki yazımız olan Kadınlarda Vajinal Akıntı İle Gelen Büyük Tehlike başlıklı makalemizde, Vajinal Akıntı Nedir, Vajinal Akıntı Sorunu & Vajinal Akıntı Tedavisi başlıklı konulara yer verilmiştir.

0 Yorum

İlginizi Çekebilir