Suda Seks Nasıl Yapılır? En İyi Seks İçin İpuçları

Suda Seks Nasıl Yapılır? En İyi Seks İçin İpuçları

2304 görüntülenme

Havalar ısınırken, denize girmek ya da serinlemek için bir yüzme havuzuna dalmaktan daha iyi bir şey yoktur. Sen zaten yarı çıplaksın, neden diğerlerinden ayrılmıyorsun ve eşinle birlikte seksi bir zaman geçirmiyorsun? Plaja giriş yapmak için çok soğuk olsa bile, duşta veya banyoda ıslak ve vahşi eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Kaygan ve ıslak...

Suda seks yapmak sansasyonel seks için nihai senaryodur. Bununla birlikte, onu gerçekten zihinsel bir deneyim haline getirmek için suda seks yapmanın bazı kilit noktaları vardır. Burada, en fazla cinsel zevk için en baştan çıkarıcı sırlarımızı paylaşacağız.

Suda seks yapma fikri birçok insan için cinsel bir fantezi olsa da, bunun gerçekliği çok basit bir nedenden ötürü sık sık yetersiz kalabilir: çünkü su aslında bir kadının doğal yağını temizleyerek nüfuzu pürüzlendirir ve rahatsız eder. Bu nedenle, vajinal kuruluğun sudaki cinsel karşılaşmanızın önüne geçmesini istemiyorsanız, su geçirmez bir yağlayıcı kullanmanızı öneririz.

Güvenli seks yapmak önemlidir ve ne yazık ki lateks içeriği su ile uyumlu değildir, bu nedenle cinsel ilişki sırasında kondomun kırılma veya kayma riski büyüktür. Elinizde bazı yedek prezervatiflerin yanı sıra diğer prezervatifleri de bulundurun. Korunmasız seks yapmak, özellikle gündelik seks yapmak, cinsel yolla bulaşan bir hastalığa yakalanma riskiyle karşı karşıya kalmaktan korur.

Herhangi bir prezervatif riskini azaltmak için, su içinde biraz eğlenerek cinsel ilişkide bulunabilirsiniz. Karşılıklı mastürbasyon, oral seks veya su geçirmez seks oyuncaklarını kullanmaya ne dersiniz?

Çeşitli farklı pozisyonlarla denemeler yapmak cazip gelse de, klasik, basit pozisyonlar suda daha iyidir. Denizdeyseniz, bir havuzda veya bir jakuzideyseniz, hem erkek hem de kadın için en iyi ve en zevkli konumun, kadının bacaklarını erkeğin etrafına sardığı ve ona girerken sıkı sarıldığı zaman olduğuna inanıyoruz.

Duşta, erkeğin arkadan derinlemesine nüfuz etmesi ve daha fazla zevk almak için almasını öneriyoruz. Eğer duşun içindeyse, kadının erkeğini duş zemine oturturken oturduğu yerde otur ve kaymayı deneyebilirsiniz.

Herhangi bir kötü kayma veya düşmeyi önlemek için güvenliğinizi düşünerek tutkulu karşılaşmadan çok eğlenceli olun. Örneğin, tuttuğunuz yüzeylerin güvenli ve emniyetli olduğundan ve ağırlığınızı duş perdesinin üzerine koymadığınızdan emin olun. Ayrıca tüm yanlış yerlerde kaymayı önlemek için kaymaz paspaslar kullanın.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta, klorlu su veya deniz suyunun, vajina için tahrişe neden olabileceği ve idrar yolu enfeksiyonuna neden olabileceği için en iyi ortam olmadığıdır. Bununla birlikte, nüfuz edemeyen cinsiyetle, örneğin karşılıklı mastürbasyon, oral seks vb. İle birlikte tatmin edici bir zaman geçirebilirsiniz.

Bu yazıdaki ipuçlarımızı izleyin ve püf noktası ile sudaki heyecan verici cinsel karşılaşmaya dalın.

Bir önceki yazımız olan Yatakta En Uzun Süre Dayanmak İçin En İyi Pozisyonlar başlıklı makalemizde, Yatakta Uzun Süre Sevişmek, En İyi Seks Pozisyonları & Sevişmeyi Daha Uzun Tutmak başlıklı konulara yer verilmiştir.

0 Yorum

İlginizi Çekebilir