Yatakta En Uzun Süre Dayanmak İçin En İyi Pozisyonlar

Yatakta En Uzun Süre Dayanmak İçin En İyi Pozisyonlar

2504 görüntülenme

Erkeğin erken boşalması, her iki partnerin de en yakın karşılaşmalarıyla eşit veya tam olarak eğlenmediği anlamına gelebilecek bir şeydir. Ve cinsel ilişki süresini geciktirmek ve uzatmak için teknikler ararken, farklı cinsel pozisyonların bununla ilgisi vardır. Penise karşı sürtünmenin azaldığı ve erkeğin heyecanını daha kolay kontrol edebileceği bazı pozisyonlar vardır. Onları tanımak ve uygulamak, ikiniz arasında seks yapmanın kesin bir yoludur. Yatakta daha uzun süre dayanacak en iyi pozisyonlar hakkında bilgi edinin ve partnerinizle daha fazla sevişmeye hazırlanın.

Yüz yüze

Yüz yüze değişkeni. Klasik misyoner cinsel pozisyonunun tersi, yani erkeğin üstündeki kadın erkek boşalmasını geciktirmek ve yatakta daha uzun süre kalmak için idealdir. Bu pozisyonda, insanın vücudu tamamen gevşektir, doruk momentini geciktirmede temel bir şeydir. Üstündeki kadın penetrasyon oranını kontrol ederken, klitorisini pelvisine sürterek daha büyük bir zevk hissedebilir ve bu da kendisinden önce orgazma ulaşmasını sağlayabilir.

Füzyon

In Fusion varyant pozisyonunda kadın erkeğin üstüne yerleştirilir, ancak bu durumda, onun ereksiyon üzerinde oturan, aynı zamanda karşılaşma süresini uzatmak mümkün olacaktır. Tıpkı bir önceki pozisyonda olduğu gibi, herhangi bir gerginlik olmadan adam tamamen gevşetilir ve kadın, hareketleri tamamen kontrol altına aldığında, kendisine nüfuz etmesine izin vermek istediği yere karar verebilir. Bu cinsel pozisyonun, yatakta daha uzun süre dayanmak isteyen büyük penisli erkekler için de mükemmel olmasının nedeni budur; çünkü penetrasyon çok derin olmak zorunda değildir ve cinsel ilişki sırasında

Kaşık

Kalıp veya Kaşık. Bu, daha hassas zevk anlarının ve yumuşak arka penetrasyonun tadını çıkarmak için bir pozisyondur. İkiniz de aynı tarafta yatarsınız, bacaklarınız bükülür, her iki gövdeye de tam olarak oturur. Adam hareketleri, hızı ve penetrasyon derinliğini kontrol edebilir. Ayrıca bu pozisyon daha yavaş gerçekleşir, bu yüzden oyunun daha uzun süre tadını çıkarmak ve erken boşalmayı önlemek istediğinizde mükemmel bir seçimdir.

Hamak

Hamak. Bir hamakın salınımını taklit eden bu cinsel pozisyon, penisin vajinaya girmesini hafifçe engeller, böylece erkeğin boşalmayı geciktirmesi çok daha kolay olacaktır. Yakınlıktan zevk alabilir ve dokunma, öpme ve erotik yalama yoluyla birbirleriyle birleşebilir, bu nedenle en romantik, yumuşak ve sevgi dolu Kamasutra pozisyonlarından biri ve aynı zamanda yatakta daha uzun dayanacak en iyi pozisyonlardan biri olarak kabul edilir.

Medusa

Bu, yatakta daha uzun süre kullanabileceğiniz en iyi konumlardan biridir. Bunun nedeni penetrasyon oranında oluşan sürtünmenin diğer cinsel pozisyonlara göre çok daha düşük ve daha yavaş olmasıdır. Dahası, sunulan yakınlık sayesinde her alanda oturup seks yapmak ve çok daha duygusal bir ilişki yaşamak için mükemmeldir.

Yatakta Daha Uzun Süre Dayanmak İçin Daha Fazla İpucu

Artık, yatakta daha uzun süre dayanmanıza yardımcı olacak en iyi pozisyonları biliyorsunuz, nasıl bir tanesinde cinsel ilişkiinizin uzunluğunu etkin bir şekilde artıracak bazı ekstra ipuçları vermek istiyoruz.

İlişki sırasında nefes almayı izleyin. Bu, uyarılma seviyelerini azaltır ve doruğa kadar geçen süreyi geciktirir.

Diğer cinsel aktivite ile alternatif penetrasyon, cinsellik süresini uzatmanın bir başka harika yoludur. Penetrasyonunu durdurabilir ve eşinize biraz oral seks yaparak zevk verebilir, böylece biraz rahatlayabilir ve boşalmanızı geciktirebilirsiniz.

Karşılaşma sırasında cinsel pozisyonu birden fazla vesileyle değiştirmek, sakinleşmenize de izin verecektir.

Piyasada bulunan gecikmeli prezervatifleri kullanabilirsiniz. Onlarla süreyi uzatabilir ve seksten çok daha fazla zevk alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi ve Ateşli Anal Seks Pozisyonları başlıklı makalemizde, Anal Seks Pozisyonları, En Çok Zevk Veren Anal Seks Pozisyonları & Seks Pozisyonları başlıklı konulara yer verilmiştir.

0 Yorum

İlginizi Çekebilir