Yataktaki Performansın Prezervatifle Herhangi Bir İlgisi Var Mı?

Yataktaki Performansın Prezervatifle Herhangi Bir İlgisi Var Mı?

366 görüntülenme

Gebelikten korunmak için en etkili yöntem prezervatif olmasına rağmen erkekler prezervatif kullanmayı sevmez. Hatta birçok erkek prezervatif kullandığı zamanlarda cinsel heyecan sevgisinin azaldığını ve yatak performansının engellendiğini söyler. Yapılan araştırmalar ise erkeklerin aksine prezervatiflerin erkeklerin yatak performansı ile herhangi bir bağlantısı olmadığını gösteriyor. Yani erkekler kötü performanstan dolayı Prezervatifi suçluyor. Ama aslında prezervatif kullanmadan da bu performansla daha iyi değiller. Belki de bu kötü performansını sorumlusu prezervatif değil yeterince ön sevişme yapmamak. Ya da belki de Prezervatif kullanmak erkeklerin kendine olan güvenini sarsıyor...

ASLINDA SORUN PREZERVATİFTE DEĞİL

Prezervatif ile sertleşme sorunu yaşadığını iddia eden çok sayıda erkek var. Bunun üzerine de bir araştırma yapıldı ve aynı sorunu prezervatif kullanmadan da erkekler yaşıyor mu diye bakıldı. Prezervatif kullandığı sırada herhangi bir sertleşme sorunu yaşamayanların kullanmadan da bir sorun yaşamadığı Diğer yandan prezervatif kullanırken sertleşme sorunu yaşayanların ise kullanmadan da aynı oranda sertleşme sorunu yaşadığı belirlendi. Kısacası yatakta nasıl olduğunuzun prezervatif ile uzaktan yakından bir ilgisi yok. Tam aksine prezervatif kullanırken sorun yaşıyorsanız Öncelikle hatayı kendinizde aramanız gerekiyor. Elbette prezervatif kullanmadan da sex yapabilirsiniz Fakat bu durum sizin maçta AIDS olmak üzere cinsel yolla bulaşan bütün hastalıklara yakalanma riskinizi en üst seviyeye çıkarır.

KALİTELİ VE GÜVENLİ ÜRÜNLER KULLANIN

Tabii ki prezervatif kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Öncelikle mutlaka titiz bir kalite ile üretilmiş güvenilir prezervatifler almanız gerekiyor. Aynı zamanda prezervatifin dayanıklı olması cinsel ilişki sırasında yırtılmaması da şart. Prezervatifin bir doğum kontrol yöntemi olduğunu da unutmayın. Eğer kullandığınız prezervatif delikse ya da yırtıksa doğum kontrol işlevini yitirecektir. Yani yatakta bir yandan performansınızı düşünürken bir yandan da kontrolü elden bırakmamakta yarar var. Son dönemlerde birçok marka prezervatiflerin performansını arttırmak amacıyla önemli çalışmalar yapıyor. Bu markaların ürünlerini tercih ederek Hem daha sağlıklı bir seks performansı hem de daha güvenli bir cinsel ilişki yaşayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yıllardır Kadınların Kaderi Olan Selülit Ve Kurtulma Yolları başlıklı makalemizde, Selülit Nasıl Geçer, Selülitten Kurtaran Yöntemler & Selülite İyi Gelen Besinler başlıklı konulara yer verilmiştir.

0 Yorum

İlginizi Çekebilir